Loading...

Baturay

Ana Sayfa / Baturay

"Bazen gerçekleri yalnızca aklını imkansıza açtığında bulabilirsin ve içine sızan şüpheyi yenmenin çıplak gerçeklikten başka yolu yoktur”

Baturay Özden
London School of Economics Leadership and Management, Politechnika Opolska üniversitesi Üretim Mühendisliği bölümü ve Uludağ Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümlerinden mezun olan Baturay Özden aynı zamanda Ashridge Business School’dan İlişki Koçluğu, International Federation for Coaching and NLP’den NLP Master Trainer sertifikalarına sahiptir. Baturay Özden aynı zamanda Psikoloji yüksek lisans derecesi sahibidir.
Baturay Özden 40’ın üzerinde ülkede Liderlik, Kişisel Gelişim, Psikoloji, Marka Yönetimi, Pazarlama İletişimi gibi konularda eğitim programları gerçekleştirmiş, şirket birleşmeleri başta olmak üzere bir çok konuda yönetim danışmanlığı yapmıştır.
48
Ülke
150
Mutlu Müşteri
933
Bardak Kahve :)
975
Yaratıcı Fikir

Kim Ne Dedi?

Baturay Özden le koçluk sürecine ilk başladığımda elimde ona anlatıcaklarımın uzun bir listesi bulunuyordu. Kendime cidden güvendiğim danışman kimliğimle onun karşısına çıktığımı sonradan fark ettm.. Fakat yönelttiği sorular benim hayattaki en karanlık tarafımla yüzleşmeme neden oldu ve asıl ilerlemenin insanın kendi gölgesiyle barışması sonrasında gerçekleştiğini anladım. Yaşamımda onunla tanışana kadar deneyimlediğim savrulmayı alt etmek konusunda müthiş bir güç kazandım ve bunun tıpkı bir ağaç gibi köklerime yani değerlerime sahip çıkarak mümkün olduğunu idrak ettim...

Alvi Behar - 32 Danışman

Kim Ne Dedi?

Dünyada mucizeler olmayacağına, olsa bile beni bulmayacağına... Tüm dünya iyiye gitse bile benim hayatımın bir çıkmaz olduğuna inandığım zamanlarda tanıdığım biri... Her adımımda "Koç S.O.S" diyerek yardım istediğim. Bıkmadan, usanmadan ve dostça elini uzatan güzel insan! Cehennem olan hayatım şuan bir gizli bahçe, güzel bir aşk ve başarı dolu. Ailemle sorun yaşadığım, her şeyi sorun ettim o kişi ben miydim? Gizli bahçeye giden yolu gösterdiğin için, üstelik o yolda benimle dostça ve melek misali yürüdüğün için. Teşekkür ederim koç.

Yasemin Bezirci - 26 Avukat

Kim Ne Dedi?

Bizlere vermiş olduğu Eğitimden,kazanmış Olduğum sağlıklı,mutlu pozitif bakış açımı kısa sürede değiştiren beni mutlu eden eğitiminden dolayı Baturay Bey 'e teşekkürlerimi sunuyor,çok başarılı OLDUĞUNU düşünüyor,başarılarının devamını diliyorum…

Sevda Yalçın Boyraz